3. Морська вода містить 6% солі.Скільки води треба взяти, щоб отримати 48 кг солі?Магазин

протягом трьох днів продав завезений цукор. Першогодня продали 32% цукру, другого - 40%, а третього - решту 224 кг.Скільки кілограмів цукру було завезено до магазину?4.​

Ответы на вопрос

Отвечает Балабанова Марина.

Ответ:

1)48÷6=8

2)224÷10=22,4

22,4×100=2240