господиня планувала законсервувати 15 л томатного соку а вийшло на третину більше скільки літрів

соку законсервував господиня?​

Ответы на вопрос

Отвечает Миклин Никита.

Ответ:

1) 15:3 = 5(л)- понад планом

2) 15 + 5 = 20 (л)

Відповідь:20 л соку законсервувала господиня