5. За день приватний підприємець продав 24 банки яблуч- ного соку і 15 таких самих банок томатного.

Яблучного соку було продано на 27 л бiльше, ніж томатного. Скільки окремо літрів кожного соку продав підприємець? Даю 15 балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Просяновский Данил.

Ответ:

72 литра яблочного и 45 литров томатного.

Пошаговое объяснение:

1. 24 - 15 = 9 (банок) на столько банок яблочного сока больше.

2. 27 : 9 = 3 (л) сока в каждой банке.

3. 24 • 3 = 72 (л) яблочного сока продано

4. 15 • 3 = 45 (л) томатного сока продано.