Побудуй математичну модель задачі і знайди відповідь. сума трьох чисел дорівнює 18. перше число у

3,5 раза більше від другого, а третє на 4,8 більше від другого.знайди ці числапж помогите очень надо, дам53 бала!​

Ответы на вопрос

Отвечает Кубарева Настасья.

Ответ:

Позначимо друге число як х. Тоді перше число буде 3,5х, а третє число - (x + 4,8).

За умовою задачі, сума трьох чисел дорівнює 18:

3,5х + x + (x + 4,8) = 18

Складемо подібні члени і спростимо вираз:

5,5х + 4,8 = 18

5,5х = 13,2

х = 2,4

Отже, перше число дорівнює 3,5 * 2,4 = 8,4, друге число дорівнює 2,4, а третє число дорівнює 2,4 + 4,8 = 7,2.

Отвечает Левченко Женя.

Пошаговое объяснение:

1 число — 3,5х

2 число — х

3 число — х + 4,8

Сумма = 18

3,5х + х + х + 4,8 = 18

5,5х + 4,8 = 18

5,5х = 18 - 4,8

5,5х = 13,2

х = 13,2 : 5,5

х = 2,4

1 число — (3,5х) = 3,5 * 2,4 = 8,4

2 число — (х) = 2,4

3 число — (х + 4,8) = 2,4 + 4,8 = 7,2

8,4 + 2,4 + 7,2 = 18