Пішохід пройшов за першу годину 3,8 км , а потім рухався 3 год зі швидкістю 4,2 км/год. знайди

середню швидкість пішохода на всьому шляху. срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Леонов Дмитрий.

Ответ:

4.1км/ч скорость пешехода

Пошаговое объяснение:

1)4.2*3=12.6(км)

2)12.6+3.8=16.4(км)

3)16.4:(3+1)=4.1(км/ч)

Отвечает Гаманович Евгений.

Ответ: 4,1 км/год

Пошаговое объяснение: Якщо за одну годину пішохід пройшов 3,8 км,то його середня швидкість за цю годину була 3,8 км/год.

Якщо потім він 3 год. рухався зі швидкістю 4,2 км/год,тоді за ці 3 години пішохід пройшов 12,6 км ( 4,2 × 3 = 12,6)

3,8 + 12,6 = 16,4 км (всього пройдено)

16,4 км : 4 = 4,1 (середня швидкість пішохода)

Відповідь: 4,1 км/год