Прямокутний паралелепіпед і куб мають рівні площі поверхні. Висота паралелепіпеда дорівнює 4 см, що

в 3 рази менше від довжини і на 5 см менше від ширини. Знайдіть ребро куба. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Василевич Алина.

Ответ:

Висота = 4 см, довжина 4*3=12 см, ширина 4+5 = 9 см

Sповн.поверхн.паралелепіпеда = 2(ab + bc + ac)

де а - довжина, в - ширина, с - висота

Sповн.поверх.пар=2(12*9+4*9+12*4) = 2(108+36+48)=2*192 =384 см квадратних

Sповн.поверх.куба = 6a^{2} = Sповн.поверхн.паралелепіпеда = 384 см квадратних

a^{2}= 384/6=48 см

а=\sqrt{48} = 4\sqrt{3} см

Пошаговое объяснение: