скільки кульок на ялинці ,якщо всі вони, крім двох, червоні, усі,крім двох, блакитні,усі,крім

двох,зелені

Ответы на вопрос

Отвечает Бикбаева Иделия.
Скільки кульок на ялинці ,якщо всі вони, крім двох, червоні, усі,крім двох, блакитні,усі,крім двох,зелені

Відповідь: всього 3 кульки.

Умова;
Всіх кульок= Х
Червоних= Х-2
Блакитних=Х-2
Зелених= Х-2

Рівняння
Х=(х-2)+(х-2)+(х-2)
Х=х-2+х-2+х-2
Х=3х-6
3х-6=х
3х-х=6
6=2х
Х=6:2
Х=3 кульки всіх

Х-2=3-2=1 червона,
Одна блакитна і одна зелена

Без ікс. На логіку задача.
Крім 2 інших. 2+?=точно 3 є, бо 3 кольори.

Крім двох кульок всі червоні, значить точно 2 кульки є іншого кольору і червоних ? ще не відомо точно 1 червона,

2+1=3 кульки точно. або більше.

Всі, крім двох -блакитні, значить точно 2 є і одна ще точно Блакитна,
2+1=3

І всі крім двох зелені, точно 2 є інші і ще 1 точно зелена
2+1=3.

Але більше не може бути, крім 2 інші блакитні, крім 2 інші червоні,
2+2=4 інші бути не може за умови 2.

Кольорів три, точно по 1 кульці є кожного кольору, всюди крім 2 інших.
Значить кульок тільки 3 кожної по одній.

Інакше умова не виповниться, треба тоді щоб було крім трьох або чотирьох написано.