Скільки кульок на ялинці, якщо всі вони, крім двох, червоні, усі, крім двох, блакитні, усі, крім

двох, зелені?

Ответы на вопрос

Отвечает Россохина Софья.
     По условию у нас всего ТРИ цвета: красный, синий и зеленый.
     Про шарики КАЖДОГО цвета говорится, что все, кроме ДВУХ этого цвета, т. е на ДВА остальных цвета приходится ДВА шарика.
      Значит, у нас всего ТРИ шарика, по одному каждого цвета.
3 - 1 = 2 цв. ------ остается, если рассматриваем какой-то
2 цв. = 2 ш. ------ приходится шариков на два остальных цвета
2 : 2 = 1 ш. ------- приходится на каждый цвет.
1 * 3 = 3 ш. ------- всего  шариков.
Ответ: 3 шарика на елке.

     За умовою у нас всього ТРИ кольори: червоний, синій і зелений.
      Про кульки КОЖНОГО кольору говориться, що всі, крім ДВОХ цього кольору, тобто на ДВА інші кольори припадає ДВІ кульки.
      Значить, у нас всього ТРИ кульки, по одній кожного кольору.
3 - 1 = 2 кол. ------ залишається, якщо розглядаємо якийсь
2 кол. = 2 ш. ------ доводиться кульок на два інші кольори
2 : 2 = 1 ш. -------- припадає на кожен колір.
1 * 3 = 3 ш. -------- всього кульок.
Відповідь: 3 кульки на ялинці.