2174-2 2.3. Обчисли. 3704-26 5679:3 9620:52 3.1. Знайди значення виразу 129840 +а, якщо а=6806.

3.2.Запиши вираз та обчисли його значення. Добуток чисел 4003 і 6 зменшити на 3478.​

Ответы на вопрос

Отвечает Романович Ксения.

1. Обчислімо:

- 2174 - 22 = 2152

- 3704 - 26 = 3678

- 5679 : 3 = 1893

- 9620 : 52 = 185

2.1. Знайдемо значення виразу 129840 + а, де a = 6806:

129840 + 6806 = 136646

2.2. Запишемо вираз "Добуток чисел 4003 і 6 зменшити на 3478" і обчислимо його значення:

(4003 * 6) - 3478 = 24018 - 3478 = 20540