Розв'язати задачу: Від однієї пристані в протилежних напрямках односчасно вирушили два камери.

Швидкість одного камера 60 км/год, а другого 53 км/год. Яка відстань буде між ними через 5 години після початку руху?​

Ответы на вопрос

Отвечает Голоденко Дима.

Відповідь:565 км

Покрокове пояснення:60+53=113(км/год)

113•5=565(км)