Значення виразу 8х-3, якщо x=2,3​


Ответы на вопрос

Отвечает Дубинина Настя.
8*2.3-3=18.4-3=15.4.
Отвечает Фролов Артём.

Відповідь: Щоб знайти значення виразу 8x - 3, коли x = 2.3, просто підставте це значення у вираз і обчисліть:

8x - 3, де x = 2.3

8 * 2.3 - 3 = 18.4 - 3 = 15.4

Отже, значення виразу 8x - 3, коли x = 2.3, дорівнює 15.4.

Покрокове пояснення: