6. Обчисліть значення виразу найзручнішим способом: 5,42 * 0,64 +0,32 * 5,42 =​


Ответы на вопрос

Отвечает Вожжова Настя.

Ответ: 5,42 * 0,64 + 0,32 * 5,42 дорівнює 5,2032.

Пошаговое объяснение:Давайте обчислимо вираз:

5,42 * 0,64 + 0,32 * 5,42

Спершу перемножимо числа:

5,42 * 0,64 = 3,4688

0,32 * 5,42 = 1,7344

Тепер додамо ці два числа разом:

3,4688 + 1,7344 = 5,2032

Отже, вираз 5,42 * 0,64 + 0,32 * 5,42 дорівнює 5,2032.