Помогите выполнить дию 17 8/13- 8 9/13 /+ 5 5/13


Ответы на вопрос

Отвечает Халиулин Кирилл.

Ответ:↓↓↓

Для вирішення цього завдання можна використати дії з дробами та звичайними числами.

Складемо доданки:

17 8/13 - 8 9/13 + 5 5/13 =

= (17 + 5 - 8) + (8/13 - 9/13 + 5/13) =

= 14 + 4/13.

Отже, вираз 17 8/13 - 8 9/13 + 5 5/13 дорівнює 14 4/13.

Надеюсь помогла

Можно лучший ответ пж

Отвечает Матерухин Саша.

Пошаговое объяснение:

17 8/13 - 8 9/13 + 5 5/13 =

16 21/13 - 8 9/13 + 5 5/13 =

8 12/13 + 5 5/13 = 13 17/13 = 14 4/13