6. Мотузку завдовжки 24 м розрізали на дві частини. Одна 3 них становить 3/8 усієї мотузки.

Знайди довжину цієї частини мотузки. Пожалуйста это контрольна

Ответы на вопрос

Отвечает Дубина Артём.

Ответ:

9 метрів

Пошаговое объяснение:

x = (3/8) * 24 м

x = (3/8) * 24 метри = 3 * 3 метри = 9 метрів