мотузку завдовшки 24 м розрізали на дві частини. одна з них становить 3/8 усієї мотузки.знайди

довжину цієї частини мотузки.

Ответы на вопрос

Отвечает Borodin Maxim.

Ответ:

Відповідь: 1 частина мотузки 9 метрів, а друга частина 15 метрів.

Пошаговое объяснение:

24:8=3

3×3=9 (м)- 1 частина

3×5=15(м)- 2 частина