У книжці 360 сторінок. Юрко прочитав 27%. Скільки сторінок прочитав Юрко?​


Ответы на вопрос

Отвечает Babayan Aram.

Відповідь: 97

Пояснення:

Позначимо 360 сторінок як 100%, а 27% - як х, та складемо пропорцію:

360 сторінок - 100%

х сторінок - 27%

За основною властивістю пропорції:

х = 360*27/100 = 36*27/10 = 18*27/5 = 485/5 = 97 1/5 = 97,2 ≈ 97.

Отвечает Васин Вася.

###############################