Швидкість моторного човна за течією річки дорівнює 29,9км/год а швидкість течії річки 1,6км/год

скільки часу моторний човен долатиме 39км проти течії річки

Ответы на вопрос

Отвечает Пантелеева Наталья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

собственная скорость катера 29,9 - 1,6 = 28,3 км/час

скорость против течения 28,3 - 1,6 = 26,7 км/час

39/26,7 = 1,46 часа