Відстань між двома пристанями дорівнює 60 км. Катер проходить цю відстань за течією за 2.5 годин а

проти течії 4 години . Знайти швидкість катера і швидкість течії ТЕРМІНОВО

Ответы на вопрос

Отвечает Аветисова Ариана.

Відповідь: v катера = 19,5 км/год
v течії = 4,5 км/год

Покрокове пояснення:

v за теч. = 60 / 2,5 = 24 км/год
v проти теч. = 60 / 4 = 15 км/год
v катера = (24+15) / 2 = 39 / 2 = 19,5 км/год

v теч. = 24 - 19,5 = 4,5 км/год