Сторони прямокутника дорівнюють 6 см і 9 см. Знайдіть площу бічної поверхні циліндра, отриманого

внаслідок обертання цього прямокутника навколо його меншої сторони.

Ответы на вопрос

Отвечает Куттыбек Шугыла.

Ответ:

Задано сторони прямокутника: 6 см і 9 см.

Обчислюємо висоту циліндра, яка дорівнює меншій стороні прямокутника:

Висота = 6 см.

Обчислюємо периметр бічної поверхні циліндра, що відповідає периметру прямокутника:

Периметр прямокутника = 2 * (довжина + ширина)

Периметр прямокутника = 2 * (9 см + 6 см) = 30 см.

Обчислюємо площу бічної поверхні циліндра:

Площа бічної поверхні циліндра = Периметр бічної поверхні * Висота

Площа бічної поверхні циліндра = 30 см * 6 см = 180 см².

Отже, площа бічної поверхні циліндра, отриманого внаслідок обертання прямокутника навколо його меншої сторони, дорівнює 180 см².

Пошаговое объяснение:

Отвечает Анохина Анастасия.

Ответ:

108 см²

Пошаговое объяснение:

Периметр основи циліндра дорівнює сумі двох сторін прямокутника, які перпендикулярні до осі обертання, тобто 6 см + 6 см = 12 см.

Тепер, коли у нас є периметр основи (12 см) і висота циліндра (9 см), можемо обчислити площу бічної поверхні циліндра.

S = P * h

S = 12 см * 9 см = 108 см²