А) A A x x 4 2 = ⋅ 56 ; в) Cx 2 = 21;


Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмина Оксана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

А) Задача А * A * x = 4 * 2 = 8 не має достатньої інформації для знаходження значень x і матриці A.

в) Для вирішення рівняння C * x = 2 * x = 21 ми ділимо обидві сторони рівняння на 2, щоб виділити x:

2 * x / 2 = 21 / 2

x = 21 / 2

Отже, значення x дорівнює 10.5.