Якщо x=t-2, то x²-t²=... З поясненням пліз


Ответы на вопрос

Отвечает Ускова Маша.

Якщо x=t-2, то x²-t²=...

1 спосіб.

х²-t²=(t-2)²-t²=t²-4t+4-t²=

4-4t.

2 спосіб.

х=t-2, до квадрата,

х²=(t-2)²,

x²=t²-4t+4, звідси

х²-t²=-4t+4.

3 спосіб ( таке собі, більше для цікавості)

х=t-2, тоді x-t=-2;

x²-t²=(x-t)(x+t)=-2(x+t)=-2(t-2+t)=-4t+4.