Було 200 яблук, 35% з'їв їжак, скільки яблук з'їв заєць?​


Ответы на вопрос

Отвечает Моложай Диана.

Ответ:

Щоб знайти відсоток від числа потрібно число поділити на 100 і помножити на відсоток який відомий тому

1) 200/100(через дріб) * 35=70(ябл)-з'їв їжак

2) 200-70=130(ябл)-з'їв заєць

Відповідь: Заєць з'їв 130

Пошаговое объяснение:

Отвечает Кирияк Алексей.

Ответ:

130 яблок

Пошаговое объяснение:

Все яблоки — 100%

1) 100 - 35 = 65 (%) - всех яблок съел заяц

2) 65% = 65 : 100 = 0,65

0,65 * 200 = 130 (яблок) - съел заяц