1.Їжак назбирав 200 яблук. Собі залишив 35% усіх яблук, а решту віддав зайченятам. Скільки яблук

їжак віддав зайченятам? 2.Дівчинка сплела вінок із лісових квітів. У вінку було 15 дзвіночків, що становило 30% усіх квітів, а решта – ромашки. Скільки ромашок у вінку?

Ответы на вопрос

Отвечает Панова Дарья.

Ответ:

1)

100-35=65%

200÷100=2 это 1 %

2×65=130яблок

2)

100-30=70

15÷30=0,5

0,5×70=35

Отвечает Федоров Иван.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1.

1) Якщо залишив 35%, то віддав він

100% - 35%=75%
2) 75% - це скільки яблук?

   75%=0,75

   200×0,75 =150 яблук віддав

2.

15 дзвіночків - це 30%=3/10 усіх квітів

15:3×10=50 квітів - усіх

3. 50 - 15 = 35 ромашок