Першого дня туристи пройшли 58% усього шляху що становить 116 км знайдіть весь шлях допоможіть дуже

прошу

Ответы на вопрос

Отвечает Куцулима Богдан.

Складемо пропорцію:

58%=116 км

100%=x км

Маємо рівняння:

58/100=116/x

x=(116*100)/58

х=200

Відповідь: весь шлях становить 200км