Шлях між двома станціЯми пасажирський потяг проходе за дві цілих чотири пятих годин А товариний за

чотири цілих дві третіх швидкість на пасажирського потяга на 26км/год більша ніж у товарного яка відстань між станціями

Ответы на вопрос

Отвечает Олефир Слава.

Ответ:

182 км - расстояние между станциями

Пошаговое объяснение:

х км - расстояние между станциями

х : 2 4/5 = х : 14/5 = х * 5/14 = 5х/14 (км/ч) - скорость пассажирского поезда

х : 4 2/3 = х : 14/3 = х * 3/14 = 3х/14 (км/ч) - скорость товарного поезда

5х/14 - 3х/14 = 26

5х - 3х = 26*14

2х = 364

х = 364:2

х = 182 (км) - расстояние между станциями