доведіть, що квадрат катета прямокутного трикутника дорівнює добутку гіпотенузи на проекцію цього

катета на гіпотенузу

Ответы на вопрос

Отвечает Муминов Данил.

Пошаговое объяснение:

Квадрат катета дорівнює добутку гіпотенузи на проекцію цього катера на гіпотенузу. Якщо АВ - гіпотенуза, АС - катет, а АD - проекція цього катета на гіпотенузу, то отримаємо:

AC^2=AB*BD

2

=AB∗BD

Звідси знаходимо гіпотенузу

AB=AC^2=10^2:8=100:8=12,5AB=AC

2

:BD=10

2

:8=100:8=12,5 см