58. сапарга шыгар алдында автоколиктин багинин 4/5 болиги жанармайга толып турды.сапар сонында

бактагы жанармайдын торттен бири жумсалды.сапар сонында бактын кандай болиги жанармаймен толып турды?57.Айдос пен Бакыт коршауды 9 сагат бояды.бакыт пен Даурен дал осы коршауды 12 сагат ал Даурен мен Айдос 4 сагат бояйди ушеуи бирге осы коршауды неше сагат бояйди?А)8Б)4С)6Д)4,556. бир мотор бак толы жанармайды 24 сагатта жумсайды.ал екиншиси 18 сагатта жумсайды.егер биринши мотор 7 саг ал екиншиси 11 саг бир уакытта жумыс истесе онда екеуи бирге бак толы жанармайдын кандай болигин жумсайды?А)7/72Б)3/7С)65/72Д)47/72ОТИНИШШ КОМЕККК !!!!! КЕРЕКК ОЧЕНЬ СРОЧНОО ​

Ответы на вопрос

Отвечает Черняева Женя.

Пошаговое объяснение:

54) 4/5 ×1/4=1/5

4/5 - 1/5=(4-1)/5=3/5

56) C) 65/72