Кар тазалайтын еки машина бир уакытта тангы сагат 8-де шыгып,бир багытка карай журди.Биринши машина

жылдамырак жургендиктен,сагат 11-де олардын аракашыктыгы 6км болды.Егер екиншисинин жылдамдыгы 30км/саг болса,онда биринши машинанын жылдамдыгы кандай?​ ​

Ответы на вопрос

Отвечает Еждик Галя.

(Х-30)*3=6

Х-30=6:3

Х-30=2

Х=30+2

Х=32