в першому ящику яблук на 18 більше ніж у другому Скільки яблук у другому ящику Якщо їх там у чотири

рази менше ніж у першому​

Ответы на вопрос

Отвечает Бойко Диана.

Ответ:

У другому ящику нехай буде х яблук, тоді у першому - 4х.

4х-18=х+18

4х-х=18+18

3х=36

х=12

Отже, в другому ящику було 12 яблук, а в першому 48.

Відповідь: 48 і 12 яблук.

Пошаговое объяснение: