У фермера 96 кролів: з них білих - одна четверта частина і сірих - одна третя, решта - руді.

Скільки разом білих і сірих кролів у фермера?

Ответы на вопрос

Отвечает Лукин Никита.

Ответ:

56

Пошаговое объяснение:

Треба 96/4=24(білі) 96/3=32(сірі) 32+24=56(разом)