завод за 1 місяць виготовив 3360 автомобілів що становить 140% його місячного завдання скільки

автомобілів завод випустив понад план

Ответы на вопрос

Отвечает Дижевский Никита.

Ответ:

3360/140%=240 авто в день

240*100%=2400 авто в місяць

3360-2400=960 авто випустив понад план

Пошаговое объяснение: