друге число на 33 менше ніж перше. Знайдіть ці числа, якщо 30% першого числа дорівнює 2 / 3 другого

числа

Ответы на вопрос

Отвечает Томилова Лиза.

x-y=33

0,3x=2/3y

x=2/3y*10/3

x=20/9y

20/9y-9/9y=33

11/9y=33

11y=33*9

11y=297

y=297/11

y=27

x-27=33

x=33+27

x=60