Вкладник поклав до банку 20000 грн під 24% річних. Яка сума буде на рахунку через рік?


Ответы на вопрос

Отвечает Доценко Андрей.

1) 20000*24%=20000*0.24=4800грн

2) 20000+4800=24800грн буде на рахунку через рiк

Ответ: 24800