2.вкладник поклав до банку 20000 грн під 16% річних. Яка сума буде на рахунку через рік? 3.площа

земельної землянки 56 га, її 75% засіяли пшеницею. скільки гектарів ділянки землі залишилося зорати?

Ответы на вопрос

Отвечает Григорьевич Лев.

Ответ:                                          RUSSIA

2. 16% = 0.16, так как это можно записать 16/100= 0.16

1) 20000 * 0.16 = 3200 (грн) - получил за год.

2) 20000 + 3200 = 23200 (грн) - всего на карте, через год.

3. Опять же, как и с прошлой задачи 75% = 0.75

1) 0.75 * 56 = 42 (га) - засеяли пшеницей

2) 56 - 42 = 14 (га) - сколько гектаров участка земли осталось вспахать.

                                                      Ukraine

2. 16% = 0.16, так як це можна записати 16/100= 0.16

1) 20000 * 0.16 = 3200 (грн) - отримав за рік.

2) 20000 + 3200 = 23200 (грн) - всього на карті, через рік.

3. Знову ж таки, як і з минулого завдання 75% = 0.75

1) 0.75 * 56 = 42 (га) - засіяли пшеницею

2) 56 - 42 = 14 (га) - скільки гектарів ділянки землі залишилося зорати.

Пошаговое объяснение: