2 трактори з орали поле за 4 години за скільки годин може зорати поле кожен трактор самостійно якщо

1 з них потрібно на 6 годин менше ніж другому

Ответы на вопрос

Отвечает Корепанов Савелий.

Ответ:

1/х+1/у=1/4

х-у=6

4х+4у=ху

х=6+у

4(6+у)+4у=у(6+у)

х=6+у

24+8у=6у+у²

у² -2у -24=0

D/4=1²+24=25=±5²

у1=1-5= -4 - не подходить решення

у2=1+5=6

у=6

х=6+у

у=6(ч) - зоре один 

х=12(ч) - зоре другий

Пошаговое объяснение: