Периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 110 см. Знайдіть його сторони, якщо вони пропорційні

числам 3, 4 і 4.

Ответы на вопрос

Отвечает Савицкая Кристина.

Ответ:30 40 40

Пошаговое объяснение:3х+4х+4х=110

11х=110

х=110:11

х=10

3×10=30

4×10=40

4×10=40

Отвечает Нурсултан-Кызы Нурай.

Відповідь:

40 см, 40 см, 30 см.

Пояснення:

Нехй бічні сторони трикутника 4х і 4х см, основа 3х см. Тоді

4х+4х+3х=110

11х=110

х=10

Бічні сторони по 10*4=40 см, основа 10*3=10 см.