Срочна помогите: 9,14,5,9,16,11,13 қатары берілген. Төмендегі ақпараттарды пайдаланып табыңыз:1)

арифметикалық ортасын2) өзгеріс құлашын3) қатар модасы

Ответы на вопрос

Отвечает Сагындыкұлы Ерасыл.

Ответ:

а) 9+14+5+9+16+11+13=77/7=11

b)16-5=11

c)9

Пошаговое объяснение: