2,7,25,21,19,19 қатары берілген. Төмендегі ақпараттарды пайдаланып табыңыз арифметикалық 23 19

15,5өзгеріс құлашы 23 19 15,5модасы 23 19 15,5​

Ответы на вопрос

Отвечает Корецкая Алинка.

Ответ:

арифметикалық ортасы = 15,5

өзгеріс құлашы = 23

модасы = 19

Пошаговое объяснение:

а) Бірнеше санның арифметикалық ортасы деп сол сандардың қосындысын қосылғыштар санына бөлгенде шығатын бөліндіні айтады.

(2 + 7 + 25 + 21 + 19 + 19) / 6 = 15,5

ә) Өзгеріс ауқымы дегеніміз – берілген сандар қатарындағы ең үлкен сан мен ең кіші санның айырмасы.

25 - 2 = 23

б) Статистикалық сипаттамалардың ең көп қолданылатын түрі – мода

19

Отвечает Смирнова Лизка.

Ответ:1) 15,5

2)23

3)19

Пошаговое объяснение: (2+7+25+19+19+21)÷6=15,5

25-2=23

19 көп қайталанып тұр