Довжина парку, який має форму прямокутника, на 400м більша від його ширини, а відношення довжини і

ширини дорівнює 5:3. Який час потрібний пішоходові щоб обійти парк зі швидкістю 2 км/год?​ ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА

Ответы на вопрос

Отвечает Зимина Екатерина.

Ответ:

Пешеходу потребуется 1,6 часа или 1 час 36 мин, чтобы обойти парк.

Пошаговое объяснение:

а-длина

b-ширина

(b+400)/b=5/3

3(b+400)=5b

3b+1200=5b

1200=2b

b=600 м

a=600+400=1000 м

P=(1000+600)*2=3200м=3.2 км

t=S/V

t=3.2/2=1.6 ч