Довжина парка прямокутної форми більша його ширини на 400 м. Відношення довжини та ширини дорівнює

відношенню 13:8. Запиши скільки часу потрібно пішоходу щоб обійти парк, якщо його швидкість 2 км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Сарыбаев Чингиз.

Пошаговое объяснение:

Длина = 13х м

Ширина = 8х м

13х - 8х = 400

5х = 400

х = 400 : 5

х = 80

Длина = (13х) = 13 * 80 = 1040 м

Ширина = (8х) = 8 * 80 = 640 м

1) 2 * (1040 + 640) = 2 * 1680 = 3360 (м) = 3,36 км - периметр парка

2) 3,36 : 2 = 1,68 (часа) - потребуется пешеходу чтобы обойти парк

Ответ: 1,68 часа