У бабусі було 2 ящички, по 8 саджанців чорнобривців у кожному, і 3 ящички, по 6 саджанців айстр у

кожному. Скільки всього саджанців квітів було у бабусі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Петросян Роксана.

Ответ:

2 * 8 = 16 (саджанців)

3 * 6 = 18 (саджанців)

16 + 18 = 34 (саджанця)

Отвечает Калько Кристина.

Ответ:

1)2*8=16-у двох ящичках чорнобривців

2)3*6=18-у трьох ящичках айстр

3)16+18=34-всього

Відповідь: у бабусі було 34 саджанці