Розв'яжи задачу У бабусі було 2 ящички, по 8 саджанців чорнобривців у кожному і 3 ящички по 6

саджанців айстр у кож ному, Скільки всього саджанців квітів було у бабусі. 2 клас матиматика

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьминых Серафим.

Ответ:34 штук.

Пошаговое объяснение:

1)2×8=16

2)3×6=18

3)16+18=34

Отвечает Халус Юля.

Ответ:

34

Пошаговое объяснение: