Знайти довжину кола та плошу круга описаного навколо квадрата, площа якого 8 см


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Миша.

Ответ:

S=128π

S=16√2π

Пошаговое объяснение:

R=d=8√2

S=πR²=64×2×π=128π

C=2πR=2×π×8√2=16√2π