У трьох цехах заводу 270 верстатів. У першому втричі більше, ніж у третьому, а в другому — на 20

верстатів більше, ніж у третьому. Скільки верстатів у третьому цеху?

Ответы на вопрос

Отвечает Афанасьев Савелий.

Ответ:х+х+20+3х=270

х1=3х3                               х3-?

х2=20+х3

х+х+20+3х=270

5х=250

х3=50