У трьох цехах заводу 270 верстатів. У першому втричі більше, ніж у третьому, а в другомуна 20

верстатів більше, ніж у третьому,Скільки верстатів у кожному цеху?Можно ответ по бистрому​

Ответы на вопрос

Отвечает Петухова Лизок.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай у третьму -х верстатів, тоді у першому - 3х, а у другому х+20

Складемо рівняння:

х+3х+х+20= 270

5х+20=270

5х= 250

х= 50 верстатів у третьому цеху

3х= 3*50= 150 верстатів у першому цеху

х+20= 50+20= 70 верстатів у другому цеху