Добрий вечір  розвяжіть будьласка у трьох цехах заводу 270 верстатів.У першому втричі більше

ніж у третьому а в другому-на 20 більше.Скільки верстатів у третьому цеху (Цю задачку треба розвязати за допомогою рівняннь)

Ответы на вопрос

Отвечает Филиппович Никита.
У третьому х
у першому 3х
у другому х+20
всього 270
складемо рівняння
х+3х+х+20=270
5х+20=270
5х=270-20
5х=250
х=250:5
х=50 верстатів у третьому цеху
50*3=150 верстатів у першому
50+20=70 верстатів у другому цеху
============================