Середнє арифметичне трьох чисел – 22. Знайди ці числа, якщо перше число в 2,5 разів більше

третього, а друге в 1,5 рази(-ів) більше третього. Перше число дорівнює Друге число дорівнює Третє число дорівнює

Ответы на вопрос

Отвечает Якушев Вадим.

Пошаговое объяснение:

припустимо, х - lll число

тоді 2,5х - l число

1,5х - ll число

(х+1,5х+2,5х):3=22

х+1,5х+2,5х=66 (22*3)

5х=66

х=66:5

х=23,2

lll число - 23,5

ll - 23,2*1,5=34,8

l - 23,2*2,5=58