Записати суму коренів та добуток коренів  квадратного рівняння:     -7х 2 

+ 21х - 14 = 0

Ответы на вопрос

Отвечает Герасимов Алексей.

Пошаговое объяснение:

 - 7 {x}^{2}  + 21x - 14 = 0 \\ x1 + x2 =  \frac{ - b}{a}  =  \frac{ - 21}{ - 7}  =  3 \\ x1 \times x2 =  \frac{c}{a}  =   \frac{ - 14}{ - 7}  = 2