Сплав міді зі сріблом містить 40% міді, до того ж, у сплаві срібла на 400 г більше, ніж міді.

Знайдіть масу сплаву.

Ответы на вопрос

Отвечает Мелисова Маржан.

(1-40/100)х-40/100х=400

0,6х-0,4х=400

0,2х=400

х=400/0,2

х=2000