Наступний член геометричної прогресії 9; -45;...=​


Ответы на вопрос

Отвечает Олжагали Яссин.

Ответ:

225

Пошаговое объяснение:

Нехай b1=9, тоді b2=-45

q=b2/b1

q=-45/9=-5

b3=b2*q

b3=-45*-5=225